O nasAktualnościRealizacjeKontakt
Kacperczyk Kryzys Wieku Wczesnego/Julia Pośnik
Koncerty
12.03.2022 - 18:00
Kacperczyk Kryzys Wieku Wczesnego/Julia Pośnik
Sobota, Marzec 12, 2022 - 18:00
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
KACPERCZYK to niesamowity, młody zespół, który tworzą bracia – Maciek i Paweł, z muzyką związani od dziecka. Maciek, starszy z rodzeństwa, jest głównym autorem tekstów i wokalistą. Gra również na gitarze. Paweł odpowiada za produkcję muzyki i gra na perkusji.
            Zespół zadebiutował w kwietniu 2019 roku świetnie przyjętym singlem “IGGY”, który został doceniony przez samego Iggy Popa!
            W 2020 roku bracia Kacperczyk zaprezentowali swoją pierwszą płytę – “Sztuki Piękne”, a w listopadzie 2021 roku wydali album „Kryzys Wieku Wczesnego”.
            „Artysta z ASP”, czy piosenka „Niebieskie ptaki” stworzona z Julią Pośnik podbiły serca Fanów.
            Koncert w Katowicach będzie wydarzeniem promującym nową płytę.
 
            Julia Pośnik to gorące nazwisko wśród polskich debiutantów. Każda z jej piosenek w ciągu kilku godzin trafia do pierwszej dziesiątki karty Na Czasie, zyskując kilkaset tysięcy odtworzeń. Piosenka “Zakochałam się w nieznajomym”, była dla niej momentem przełomowym – odniosła wielki sukces wśród użytkowników TikToka oraz przez wiele tygodni utrzymywała się na pierwszym miejscu playlisty Polska Viral 50 na Spotify. Kolejne single, “Wakacje w Warszawie” czy “Julia w mieście”, tylko utwierdziły wszystkich w przekonaniu, że Pośnik to nazwisko, które warto bacznie obserwować, ponieważ nieźle namiesza na polskim rynku muzycznym.
 
            Bądźcie z nami, to będzie naprawdę niezwykłe wydarzenie!

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera i nie przegap żadnego wydarzenia.
Koncerty
12.03.2022 - 18:00
Kacperczyk Kryzys Wieku Wczesnego/Julia Pośnik
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Wydarzenie archiwalne