O nasAktualnościRealizacjeKontakt
Raz Dwa Trzy - 30 lat, jak jeden koncert!
Koncerty
05.12.2021 - 18:00
Raz Dwa Trzy - 30 lat, jak jeden koncert!
Niedziela, Grudzień 05, 2021 - 18:00
Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu


To było 30 lat temu: na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki. I tak zaczęła się ich wspólna historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu.

Historia zespołu, który w sobie tylko znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją oraz stworzyć własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. 
Zespołu, który po mistrzowsku zinterpretował piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, zagrał tysiące koncertów w różnych miejscach – od małych klubów po wielkie sale koncertowe.

To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym Raz Dwa Trzy – swoistym DNA tej formacji. 
Koncertami – bez wielkich fet, akademii i transmisji – pragniemy uczcić naszą przyjaźń z Państwem i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście.
Gościnnie udział w nich wezmą wspaniali muzycy: Henryk Miśkiewicz (saksofon) oraz Thomas Celis Sanchez (instrumenty perkusyjne).
Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert!

Zapraszamy na jubileuszowy koncert pełen muzycznych wspomnień i refleksji.

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera i nie przegap żadnego wydarzenia.
Koncerty
05.12.2021 - 18:00
Raz Dwa Trzy - 30 lat, jak jeden koncert!
Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu
Wydarzenie archiwalne