O nasAktualnościRealizacjeKontakt
Raz Dwa Trzy Ważne Piosenki
Koncerty
14.04.2023 - 18:00
Raz Dwa Trzy Ważne Piosenki
Piątek, Kwiecień 14, 2023 - 18:00
Cavatina Hall - Bielsko-Biała

Raz Dwa Trzy to zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków.
Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy – wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggae’owe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu.
Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen.
Zapraszamy Państwa na koncert, który będzie muzyczną podróżą po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

Gościnnie w koncercie wystąpi:

Tomas Celis Sanchez – instrumenty perkusyjne
To szeroko znany na gruncie polskim znakomity perkusjonista (choć ma wykształcenie w klasie kontrabasu). Grywa między innymi z Krzysztofem Ścierańskim, Anną Marią Jopek, czy Ewą Urygą. Jest zapraszany do udziału w najważniejszych europejskich festiwalach jazzowych m.in. w Ingolstadt Jazz Tage, International Jazz & Blues Festival, Kikinda w Serbii.

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera i nie przegap żadnego wydarzenia.
Koncerty
14.04.2023 - 18:00
Raz Dwa Trzy Ważne Piosenki
Cavatina Hall - Bielsko-Biała
Kup bilet